O NÁS

Spolek TOSCOOL je neziskovou organizací, která byla založena s cílem podporovat jazykové vzdělávání, zejména dvojjazyčné a další výchovné, kulturní, environmentální a jiné volnočasové aktivity dětí. Podporujeme přirozenou výuku anglického jazyka a dvojjazyčnou výuku na základních školách, připravujeme děti k mezinárodním jazykovým zkouškám, organizujeme vzdělávací aktivity pro děti, rodiče i pedagogické pracovníky. Organizujeme také kroužky anglického jazyka pro ostatní zájemce, připravujeme anglické tábory a různé programy pro budoucí prvňáky, starší děti i studenty osmiletých gymnázií. Máme již sedmiletou zkušenost s bilingvní výukou, rádi se o svoje zkušenosti podělíme s dalšími vzdělávacími institucemi. Pokud vás náš bilingvní program zajímá, nebo byste jej chtěli získat pro vaši školu, neváhejte nás kontaktovat.
Tým TOSCOOL tvoří na tři desítky pedagogických pracovníků, dětských psychologů, učitelů anglického jazyka a externích odborníků, kteří navrhli, oponovali, spoluvytvářeli a nadále rozvíjejí program bilingvního a všestranného vzdělávání dětí z prvního stupně základních škol.
Lektorský tým TOSCOOL tvoří plně aprobovaní zahraniční učitelé – rodilí mluvčí a specialisté na přípravu na zkoušky Cambridge English.